31

Головна » 2010 » Травень » 8 » Кращі з кращих
Кращі з кращих
21:55
Змаганнями з легкої атлетики, баскетболу, настільного тенісу завершилися молодіжні спортивні ігри Пирятинщини, присвячені 65-й річниці Перемоги, в яких взяли участь більше 100 представників загальноосвітніх та навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації району.

У змаганнях легкоатлетів з бігу на 100 м кращими були Олег Лукаш з філії «Європейського університету» та Каріна Рожненко з ліцею. На дистанції 800 м перемогу святкували вихованець ДЮСШ Олег Холод та Ірина Можчіль з філії «Європейського університету». У стрибках у висоту та довжину першими були, відповідно, Владислав Боженко з ліцею, Інна Немийнога із Пирятинської школи №1, Дмитро Цибуля та Марія Ситник з Березоворудського технікуму. А представник цього ж навчального закладу Віталій Єпанєшніков та Марина Самко з Пирятинської школи №4 посіли перші місця у штовханні ядра. У баскетбольному турнірі, як і очікувалося, переможцями стали юнаки з ДЮСШ, на другому місці – студенти філії «Європейського університету» і на третьому – березоворудчани. У змаганнях з настільного тенісу серед дівчат та юнаків кращими були Тетяна Семенюк та Віталій Кашкін з Березоворудського технікуму. У загальнокомандному заліку за програмою ігор перше місце посіли вихованці ДЮСШ, другим та третім призером стали команди Березоворудського технікуму та філії «Європейського університету».

Переможців і призерів змагань нагороджено грамотами, медалями та пам’ятними призами відділу з питань фізичної культури і спорту РДА. За підсумками районних змагань буде сформовано збірну команду, яка у травні-червні візьме участь у 5-х молодіжних спортивних іграх Полтавщини.

Автор: О. БОГАТИНСЬКИЙ, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту РДА

Переглядів: 727 |  Теги: | Рейтинг: 0.0/0 |